v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Značka: WHT
Školní batoh WHT D1805WSB2109


- Nošené: ano

- Známky používání: ano

- Kompletní: ano

- !!!Roztrhlý popruhNastavitelný popruh: ano Typ produktu: batohy Hloubka [cm]: 37 Šířka [cm]: 18 Výška [cm]: 27 2 velké kapsy 2 boční kapsy Malá kapsa na peněženku Přední menší kapsa

Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku.

Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.

Cena: 503 ,-Kč

Číslo inzerátu:  1073282
Vloženo:  15. 11. 2020
Změněno:  15. 11. 2020
Druh:  nabídka
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  OdKarla.cz 04678915
Ulice:  Bratří Štefanů 1169/71a
Město:  Hradec Králové
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Telefon:  494 900 127
Www:  Školní batoh WHT
Další inzeráty od inzerenta >>

Školní batoh WHT - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Penál C Y P
Značka: C Y P Penál C Y P PT-245-PK Pokemon Pikachu - Známky používání: ne - Bez poškození Se zipem Motiv Pokémon: Pikachu Rozměry 22 x 8 x 8 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 167,-
Glóbus Magellan
Značka: Magellan Expedition Glóbus Magellan Expedition 3965800051 - Známky používání: ne - Bez poškození S osvětlením Přes USB  Rozměr: 25 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 1 197,-
Úhloměr WISSNER
Značka: WISSNER Úhloměr WISSNER transparentní - Známky používání: ne - !!!Chybí úchytka - Detailní stav: bez poškození Rozměry: 60 x 30 cm Materiál: plast Protiskluzový S úchytkou Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 263,-
Glóbus Oregon Scientific
Značka: Oregon Scientific Glóbus Oregon Scientific SG-338-R - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození - Kompletnost se nedá zaručit - na produkt ode mě však máte záruku 12 měsíců a v případě jakéhokoliv problému není problém zboží vrátit nebo reklamovat Rozměry: 38 x 44 x 38 cm Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 1 872,-
Dívčí penál Idena
Značka: Idena Dívčí penál značky Idena 20080 - Známky používání: ne - Vizuální stav: dobrý - Kompletní: ano - !!! Funkční: částečně - 1 zip je poškozený Počet pater: třípatrové Barva: multi Rozměry: cca 20 x 12,5 x 6,5 cm Ozdobený hezkým motivem mořské panny  Odolná a snadno udržovatelná vnější strana z polyesteru, lze ji otřít při znečištění Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 149,-
Glóbus Tecnodidattica
Značka: Tecnodidattica Glóbus Tecnodidattica Atmosphere A2 ITA - Známky používání: ne - Míra použití: nepoužito - !!! Poškození: ulomený držák globusu - Funkčnost: částečná - Kompletnost: ano      Svítíc globus Jazyk: italský Průměr: 30 cm    Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 401,-
Skicák Perfect Ideaz
Značka: Perfect Ideaz Skicák Perfect Ideaz 174 černý - Známky používání: ne - !!!Tři listy jsou částečně vytržené - Kompletní: ano Počet listů: 48 Formát: A4 Barva papírů: bílá Barva diáře: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 179,-
Dřevěné počítadlo Hape
Značka: Hape Dřevěné počítadlo Hape E0412 - Známky používání: ne - Vizuální stav: výborný, bez poškození - Funkční: ano - Kompletní: ano Počítadlo dělá učení silným a zábavným v každé životní fázi. Vaše dítě bude s tímto barevným počítadlem milovat čísla učení a počítání. Rozvíjí logistické, matematické a prostorové logické schopnosti dětí. Doporučeno pro děti od 3 let. Netoxické povrchové úpravy a materiály bezpečné pro děti.   Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 326,-
Desky na sešity Undercover
Značka: Undercover Desky na sešity Undercover FRUW0940 Frozen - Známky používání: ano - Detailní stav: pouze rozbalené, zlomené - Poškození: promáčklé - Kompletnost: ano Motiv: Disney Ledová královna - Frozen II Vhodné pro papíry do formátu A4, velikost cca 32 × 24 × 4 cm. Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 140,-
Batoh Jack Wolfskin
Značka: Jack Wolfskin Dětský batoh Jack Wolfskin 2003761 - Nošené: ne - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození - Funkční - Kompletní Druh: batoh Nastavitelný popruh: ano Šířka [cm]: 22 Výška [cm]: 28 Objem [l]: 4.5 Barva: odstín oranžové, odstín zelené Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 425,-
Dětský batoh Lassig
Značka: Lassig Dětský batoh Lassig Little Tree Fawn - Nošené: ne - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození Druh: batoh Nastavitelný popruh: ano Šířka [cm]: 25 Výška [cm]: 27 Objem [l]: 3.5 Barva: odstín růžové Postranní síťové kapsy, karabina na klíče Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 466,-
Dětský batoh Trespass
Značka: Trespass Dětský batoh Trespass UCACBAL30002_PINEACH - Nošené: ne - Známky používání: ne - !!! Detailní stav: pouze rozbalené, poškozené - utržená reflexní páska - Funkční: ano - Kompletní: ano Druh: batoh Nastavitelný popruh: ano Šířka [cm]: 21 Výška [cm]: 27 Objem [l]: 3 Barva: odstín modré Vyrobeno z odolného polyesteru Jedna část zipu na přední straně Boční síťovaná kapsa na láhev s vodou Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 315,-
Sada sešitů
Značka: Clairefontaine Sada sešitů Clairefontaine Chacha Iris 10 ks - Známky používání: ne - Poškození: ne - !!! Kompletnost: ne, jeden chybí Formát A4. 48 listů Clairefontaine pergamenový papír 90g Balení 10 ks Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 924,-
Kružítko Staedtler
Značka: Staedtler Kružítko Staedtler 555 03 ST - Známky používání: ano - !!! Nekompletní - chybí náhradní tuhy - Funkční - Bez poškození Materiál: kov Délka [cm]: 17 Maximální průměr kruhu: cca 400mm, s prodlužením cca 635mm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 835,-
Školní batoh WHT
Značka: WHT Školní batoh WHT D1805WSB2109 - Nošené: ano - Známky používání: ano - Kompletní: ano - !!!Roztrhlý popruh Nastavitelný popruh: ano Typ produktu: batohy Hloubka [cm]: 37 Šířka [cm]: 18 Výška [cm]: 27 2 velké kapsy 2 boční kapsy Malá kapsa na peněženku Přední menší kapsa Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 503,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: