v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Více fotografií >>
JEŠTĚ ROK V ZÁRUCE , P.C.- 1990 Kč

Cena: 1 100 ,-Kč

Číslo inzerátu:  989736
Vloženo:  28. 11. 2019
Změněno:  28. 11. 2019
Druh:  nabídka
Kraj:  Středočeský
Okres:  Nymburk
Přidat do výběru >>
Firma:  PETR KYRPAL
Město:  Nymburk
Kraj:  Středočeský
Okres:  Nymburk
Telefon:  +420725324423
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu ELEKTRICKÁ ODSÁVAČKA MATEŘSKÉHO MLÉKA

ELEKTRICKÁ ODSÁVAČKA MATEŘSKÉHO MLÉKA - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

plenky vel.3,4,5
Skládá se ze dvou složek, z BUNIČINY a SAPu. SAP je dehydrovaný gel s obsahem polymeru se superabsorbčními vlastnostmi Plenky Poopeys jdou cestou nepřidávat do plenek vůbec nic. Ani Aloe Vera či Pantenol nebo Allantoin. Důvod je zcela prostý. Pokožka každého dítěte je zcela jiná a jinak i reaguje na přidané látky v čemkoli, u plenek to platí dvojnásob. Pro výrobu dětských plen Poopeys je používána netkaná textilie z viskózových vláken. vel 3,4,5 lze i koupit na kusy cena 149 kc balik lze i poslat vel 5 je za 159kc
Kojenecké potřeby 149,-
poduška pro razítka
Černá poduška pro razítka - Známky používání: ne - Netestováno Barva: černá Rozměry: 7 x 11 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kojenecké potřeby 36,-
Dětská lahev Lassig
Značka: Lassig Dětská lahev Lassig růžová 280 ml - Známky používání: ano - Detailní popis: bez originálního obalu, odřený obrázek Objem [ml]: 280 Barva: růžová Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kojenecké potřeby 80,-
Kojenecká lahev
Kojenecká lahev s úchytkou - Známky používání: ano - V dobrém stavu - Funkční - Mírně odřené Materiál: plast Typ produktu: láhve Objem [ml]: 300 Úchytka - popruh Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kojenecké potřeby 80,-
Kloubouček na kojení Mam
Značka: Mam Kloubouček na kojení Mam velikost 1 - Známky používání: ne - Funkční: ano - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození Druh: pomůcka ke kojení - klobouček Počet kusů v balení: 2 Maletiál: silikon bez BPA Velikost: 1 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kojenecké potřeby 63,-
Nevylévací hrníček Nuk
Značka: Nuk Nevylévací hrníček Nuk 10255393 Magic Cup - Známky používání: ano, lehce ušpiněný - Balení: včetně originálního obalu Materiál: plast Typ produktu: hrnky Objem [ml]: 230 Pro děti od 8 měsíců Pití je možné ze všech stran díky 360° pitnému okraji. Silikonový disk se chová jako těsnění, které brání rozlití nápoje. Vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu Snadno se čistí Manipulace a čištění jsou obzvlášť jednoduché, protože pohár se skládá pouze ze tři částí, které lze umývat v myčce na nádobí. Učte se pít po etapách NUK Magic Cup je vyroben z vysoce kvalitního polypropylenu, pojme 230 ml a je kompatibilní se všemi ostatními výrobky řady NUK Easy Learning. Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kojenecké potřeby 129,-
Hrnek na učení Nuk
Značka: Nuk Hrnek na učení Nuk Magic Cup růžový - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: plast Typ produktu: hrnky Objem [ml]: 230 Rozměry: 12 x 7 cm Od 8 měsíců Unikátní 360stupňový pitný okraj, děti mohou pít kdekoli na okraji - jakmile děti začnou sát, otevře se těsnění Silikonový disk brání rozlití nápoje Dětský hrneček NUK Magic cup se jednoduše a pohodlně čistí Hrneček se skládá jen ze tří částí Snadná manipulace Lze mýt v myčce na nádobí Vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu Kompatibilní s dalšími výrobky řady NUK Easy Learning Atraktivní růžový design s mořskými koníky a medúzami Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kojenecké potřeby 179,-
Klobouček Medela
Značka: Medela Ochranný klobouček Medela - Známky používání: ano - Nové zboží Zahrnuje: jeden ochraný kloubouček na bradavku s pouzdrem Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kojenecké potřeby 79,-
Dětské pleny Huggies
Značka: Huggies Dětské pleny Huggies Bebé Extra Care 2 - Známky používání: ne - Datum expirace: neuvedeno - Detailní stav: nepoškozené, neotevřené - 2balení po 24ks, celkem 48ks - Netestováno Druh plenek: jednorázové Počet kusů: 24 Pro dítě o hmotnosti [kg]: 3-6 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kojenecké potřeby 383,-
Kojenecká lahev Medela
Značka: Medela Kojenecká lahev Medela Calma 150ml - Známky používání: ano - Vizuální stav: dobrý - Detailní stav: mírně zašpiněné, včetně původního obalu Materiál: plast Typ produktu: láhve Objem [ml]: 150 0 - 6+ měsíců Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kojenecké potřeby 116,-
Aspirátor Braun
Značka: Braun Aspirátor Braun Nasal aspirator 1 - Známky používání: ne - Funkční: ano - Detailní stav: včetně původního obalu, pouze rozbalené, bez poškození Sací výkon 70kPa Přístroj je kompaktní, lehký a vyrobený ergonomickým způsobem. Zajišťuje vysokou účinnost působení a zároveň snižuje riziko přenosu infekce na osoby pečující o dítě. Tichý chod Snadno se čistí Lze mýt v myčce Materiál: plast Napájení: 2x AA baterie Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Kojenecké potřeby 454,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: