v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy


Tento inzerát již není platný!
Zkuste aktuální nabídku:Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Dětský batoh Hannah
Značka: Hannah Montana Dětský batoh Hannah Montana růžový - Nošené: ano - Detailní stav: bez poškození Druh: batoh Nastavitelný popruh: ne Šířka [cm]: 31 Výška [cm]: 36 Barva: odstín růžové Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 23,-
Dětská taška Monster High
Značka: Monster High Dětská taška Monster High - Nošené: ano - Detailní stav: lehce znečištěné Druh: taška Nastavitelný popruh: ano Šířka [cm]: 23 Výška [cm]: 31 Barva: multikolor Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 42,-
Dívčí taška TOTUM
Značka: TOTUM Dívčí taška TOTUM Frozen - kreativní sada - Nošené: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození - Součástí balení je taška a materiál k dotvoření aplikací na tašce Druh: kabelka Nastavitelný popruh: ano Šířka [cm]: 6 Výška [cm]: 28 Barva: odstín modré Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 89,-
Deník Paladone
Značka: Paladone Kouzelný deník Paladone Harry Potter - Známky používání: ne - Funkční Rozměry: 20 x 15 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 89,-
Ořezávátko Genie
Značka: Genie Elektrické ořezávátko Genie PS-200A - Bez poškození, lehce znečištěné od tužek - Funkční Rozměry: 17,5 x 9 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 98,-
Croco Card index box
Značka: Croco Pomůcky k procvičování Croco Card index box - Krabička vepředu prasklá - Obsahuje cca 100 karet Pomůcka pro učení s kartičkami Princip učení je stejně jednoduchý, jak je efektivní. Správně zodpovězené kartičky se posouvají do další přihrádky, špatně zodpovězené se vrací do první přihrádky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 65,-
Glóbus Zjchao
Značka: zjchao Levitující podsvícený glóbus Zjchao - Známky používání: ano - Vizuální stav: dobrý - Funkční: ano Osvětlení: LED Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 519,-
Štětec Winsor & Newton
Značka: Winsor & Newton Štětec Winsor & Newton kulatý 3 - Známky používání: ano - Bez poškození Series 7 Délka: 19 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 110,-
Glóbus Suck UK
Značka: Suck UK Realistický glóbus Suck UK korkový - Známky používání: ne - Včetně původního obalu - Bez podstavce a kolíků Materiál: barevný korek Průměr: 25 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 659,-
Blok Clairefontaine
Značka: Clairefontaine Blok Clairefontaine 22x17 cm - Bez známek používání - Bez známek poškození - 2 ks - modrý a červený blok Formát: 22 x 17 cm 72 listů Papír: atypicky čtverečkovaný Gramáž papíru: 90g / m2 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 65,-
Papír Idena
Značka: Idena Papíry na malování Idena A3 - Známky používání: ano - Poškození: 2 listy natržené po straně asi 5 cm, ostatní listy mírně ušpiněné v rozích Formát A3 10 listů Extra silný papír Hmotnost: 120 g Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 35,-
Penál Stabilo
Značka: Stabilo Penál Stabilo Hvězdné války - Známky používání: ano - Detailní stav: prostředek penálu roztržený, některé vybavení chybí, poškrábaný vnitřek Počet pater: dvoupatrové Požadované vlastnosti: S vybavením Rozměry: 19 x 11 x 5 cm Materiál: polyester Penál obsahuje: fixy, inkoustové bombičky, pastelky, pravítko, guma, ořezávátko Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 79,-
Dívčí batoh Moose
Značka: Moose Dívčí batoh Moose na kolečkách - Nošené: ne - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození Druh: batoh Nastavitelný popruh: ano Šířka [cm]: 26 Výška [cm]: 40 Barva: odstín růžové, odstín zelené Materiál: textil, plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 114,-
Řezačka Fiskars
Značka: Fiskars Řezačka papíru Fiskars pro přesné řezy - Známky používání: ano - Plně funkční - Známky opotřebení: část pod řezákem odřená od řezáku Stroj na řezání papíru s centimetrovým dělením pro optimální vedení řezné linie, pro řezání papíru formátu A4, současné řezání až 5 listů Kolejnicový systém pro přímé a přesné řezy, Zamykání kolejnic pro praktické uložení, Transparentní ochrana prstů pro držení papíru a ochranu proti otiskům prstů Pogumované protiskluzové nožičky pro pevné uchopení, ovládání s řezným nožem pro přímé řezy a se sklopným nožem, snadná výměna čepele (Výměna: číslo výrobku: 1003904, 1003905, 1004677) Obsah: 1x velký stroj na řezání papíru Fiskars 30 cm, A4, rozměry: 3,8 x 26 x 45,4 cm, hmotnost: 580 g, 1003758 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 489,-
Barevný zvýrazňovač Stabi
Značka: Stabilo Barevný zvýrazňovač Stabilo Boss 70/54 - Známky používání: ne - Znečištěný uvnitř Unikátní, klasický design Jasné barvy Stejná barva inkoustu jako těla STABILO Anti-Dry-Out technologie: 4 hodiny ochrany proti vysychání Znovu plnitelný Inkoust na vodní bázi Šířka stopy: 2-5 mm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 35,-
Značka: KOH-I-NOOR
Temperové barvy KOH-I-NOOR mix


- Nepoužité

- Obsahuje 3x tubu 16 ml 

- Barvy: modrá, zelená, černáMix temperových barev.

Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku.

Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Číslo inzerátu:  924164
Vloženo:  23. 04. 2019
Změněno:  03. 10. 2019
Druh:  nabídka
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  OdKarla.cz 04678915
Ulice:  Bratří Štefanů 1169/71a
Město:  Hradec Králové
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Www:  Temperové barvy
Další inzeráty od inzerenta >>


Temperové barvytento inzerát již není platný!!Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Dětský batoh Hannah
Značka: Hannah Montana Dětský batoh Hannah Montana růžový - Nošené: ano - Detailní stav: bez poškození Druh: batoh Nastavitelný popruh: ne Šířka [cm]: 31 Výška [cm]: 36 Barva: odstín růžové Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 23,-
Dětská taška Monster High
Značka: Monster High Dětská taška Monster High - Nošené: ano - Detailní stav: lehce znečištěné Druh: taška Nastavitelný popruh: ano Šířka [cm]: 23 Výška [cm]: 31 Barva: multikolor Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 42,-
Dívčí taška TOTUM
Značka: TOTUM Dívčí taška TOTUM Frozen - kreativní sada - Nošené: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození - Součástí balení je taška a materiál k dotvoření aplikací na tašce Druh: kabelka Nastavitelný popruh: ano Šířka [cm]: 6 Výška [cm]: 28 Barva: odstín modré Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 89,-
Deník Paladone
Značka: Paladone Kouzelný deník Paladone Harry Potter - Známky používání: ne - Funkční Rozměry: 20 x 15 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 89,-
Ořezávátko Genie
Značka: Genie Elektrické ořezávátko Genie PS-200A - Bez poškození, lehce znečištěné od tužek - Funkční Rozměry: 17,5 x 9 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 98,-
Croco Card index box
Značka: Croco Pomůcky k procvičování Croco Card index box - Krabička vepředu prasklá - Obsahuje cca 100 karet Pomůcka pro učení s kartičkami Princip učení je stejně jednoduchý, jak je efektivní. Správně zodpovězené kartičky se posouvají do další přihrádky, špatně zodpovězené se vrací do první přihrádky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 65,-
Glóbus Zjchao
Značka: zjchao Levitující podsvícený glóbus Zjchao - Známky používání: ano - Vizuální stav: dobrý - Funkční: ano Osvětlení: LED Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 519,-
Štětec Winsor & Newton
Značka: Winsor & Newton Štětec Winsor & Newton kulatý 3 - Známky používání: ano - Bez poškození Series 7 Délka: 19 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 110,-
Glóbus Suck UK
Značka: Suck UK Realistický glóbus Suck UK korkový - Známky používání: ne - Včetně původního obalu - Bez podstavce a kolíků Materiál: barevný korek Průměr: 25 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 659,-
Blok Clairefontaine
Značka: Clairefontaine Blok Clairefontaine 22x17 cm - Bez známek používání - Bez známek poškození - 2 ks - modrý a červený blok Formát: 22 x 17 cm 72 listů Papír: atypicky čtverečkovaný Gramáž papíru: 90g / m2 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 65,-
Papír Idena
Značka: Idena Papíry na malování Idena A3 - Známky používání: ano - Poškození: 2 listy natržené po straně asi 5 cm, ostatní listy mírně ušpiněné v rozích Formát A3 10 listů Extra silný papír Hmotnost: 120 g Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 35,-
Penál Stabilo
Značka: Stabilo Penál Stabilo Hvězdné války - Známky používání: ano - Detailní stav: prostředek penálu roztržený, některé vybavení chybí, poškrábaný vnitřek Počet pater: dvoupatrové Požadované vlastnosti: S vybavením Rozměry: 19 x 11 x 5 cm Materiál: polyester Penál obsahuje: fixy, inkoustové bombičky, pastelky, pravítko, guma, ořezávátko Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 79,-
Dívčí batoh Moose
Značka: Moose Dívčí batoh Moose na kolečkách - Nošené: ne - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození Druh: batoh Nastavitelný popruh: ano Šířka [cm]: 26 Výška [cm]: 40 Barva: odstín růžové, odstín zelené Materiál: textil, plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 114,-
Řezačka Fiskars
Značka: Fiskars Řezačka papíru Fiskars pro přesné řezy - Známky používání: ano - Plně funkční - Známky opotřebení: část pod řezákem odřená od řezáku Stroj na řezání papíru s centimetrovým dělením pro optimální vedení řezné linie, pro řezání papíru formátu A4, současné řezání až 5 listů Kolejnicový systém pro přímé a přesné řezy, Zamykání kolejnic pro praktické uložení, Transparentní ochrana prstů pro držení papíru a ochranu proti otiskům prstů Pogumované protiskluzové nožičky pro pevné uchopení, ovládání s řezným nožem pro přímé řezy a se sklopným nožem, snadná výměna čepele (Výměna: číslo výrobku: 1003904, 1003905, 1004677) Obsah: 1x velký stroj na řezání papíru Fiskars 30 cm, A4, rozměry: 3,8 x 26 x 45,4 cm, hmotnost: 580 g, 1003758 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 489,-
Barevný zvýrazňovač Stabi
Značka: Stabilo Barevný zvýrazňovač Stabilo Boss 70/54 - Známky používání: ne - Znečištěný uvnitř Unikátní, klasický design Jasné barvy Stejná barva inkoustu jako těla STABILO Anti-Dry-Out technologie: 4 hodiny ochrany proti vysychání Znovu plnitelný Inkoust na vodní bázi Šířka stopy: 2-5 mm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Školní potřeby 35,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: