v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Hračku lze použít jako aktivní stolek, který má piáno, vkládačku a mnoho dalších zábavných funkcí, po otočení horní desky vznikne stolek pro hru s kostkami (10ks kostek je součástí výrobku). Vynikajícím doplňkem ke stolečku je sada Chicco MODO - kostičky + židlička. Vhodné pro děti od 12 měsíců. dobírka +170kč,platba předem na účet +120kč poštovné

Cena: 1 100 ,-Kč

Číslo inzerátu:  241784
Vloženo:  20. 09. 2009
Změněno:  20. 09. 2009
Druh:  nabídka
Kraj:  Moravskoslezský
Okres:  Karviná
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  jana Haluščáková
Kraj:  Moravskoslezský
Okres:  Karviná
Telefon:  776656519
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu stoleček Chicco 2v1 modrý NOVÉ

stoleček Chicco 2v1 modrý NOVÉ - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Kontrolní součet 2+7
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Hlavolam Store Indya
Hlavolam Store Indya dřevěný - Známky používání: ano - Funkční: ano - Detailní stav: bez poškození, vrchní víko mírně prohnuté Vydává zvuky: ne Šířka [cm]: 14 Výška [cm]: 4 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 50,-
Kačenka Sterntaler
Značka: Sterntaler Kačenka Sterntaler s hracím strojkem - Známky používání: ano - Detailní stav: lehce znečištěné Šířka [cm]: 9 Výška [cm]: 16 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 59,-
Puzzle Ravensburger
Značka: Ravensburger Puzzle Ravensburger Eiffelova věž - noční - Známky používání: ne - Kompletní: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: plast Počet dílků: 16 Minimální věk [roky]: 12 Rozměry složeného puzzle [cm[: 47 Night edition Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 89,-
Robot Hasbro
Značka: Hasbro Robot Hasbro Optimus Prime - Poškozený obal - Produkt bez vad Pohon: bez pohonu Délka [cm]: 11 Šířka [cm]: 4 Výška [cm]: 4 Minimální věk [roky]: 5 Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 55,-
Robot Bunchems
Značka: Bunchems Robot Bunchems Bunch Bot plastový - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození Kreativní tvoření Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 371,-
Sada Multiprint STEMPELKOFFER
Sada Disney Multiprint STEMPELKOFFER - Známky používání: ne - Detailní stav: poškozený kufřík - Omlovánky nejsou součástí Pastelky, razítka a tiskátko Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 84,-
Skákací hračka HOP-IT
Značka: HOP-IT Skákací hračka HOP-IT s počítadlem - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození Délka [cm]: 60 Šířka [cm]: 18 Výška [cm]: 6 Sportovní pomůcka Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 50,-
Modelovací hmota
Modelovací hmota v plastovém kufříku - Známky používání: ne - Detailní stav: bez poškození Rozměr: 34 x 40  cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 53,-
Drak Spin Master
Značka: Spin Master Drak Bezzubka - Jak vycvičit draka - Známky používání: ano - Detailní stav: včetně původního obalu, poškozené - Ocas nelze nandat na Bezzubku Šířka [cm]: 25 Výška [cm]: 44 Minimální věk [roky]: 4 Materiál: plast, guma Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 276,-
Hlavolam Addict A Ball
Hlavolam 3D labyrint Addict A Ball - Známky používání: ano - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození Materiál: plast Rozměry: 20 x 20 x 20 cm Věk: 6+ Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 83,-
Playmobil Spirit riding free 9480
Značka: Playmobil Stavebnice Playmobil Spirit riding free 9480 - Známky používání: ne - Detailní stav: včetně původního obalu, bez poškození Minimální věk [roky]: 4 Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 158,-
Transformers Bumblebee
Značka: Hasbro Figurka Hasbro Transformers Bumblebee - Známky používání: ne - Detailní stav: poškozené – ulomená ruka Šířka [cm]: 28 Výška [cm]: 32 Minimální věk [roky]: 6 Materiál: plast Napájení: 1x AA baterie Vydává zvuky Transformuje se do Volkswagen Beetle Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 237,-
Plyšový koník se sedlem
Plyšový černý koník se sedlem - Známky používání: ano - Detailní stav: lehce znečištěné Šířka [cm]: 12 Výška [cm]: 20 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 67,-
Plyšové hračky
Plyšové hračky: Beruška + žába - Známky používání: ano - Detailní stav: poškozené - beruška má rozpárané břicho a žába pusu Počet: 2 kusy Rozměry: 24 x 15 cm, 27 x 25 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 67,-
Dětská pistole NERF
Značka: NERF Dětská pistole NERF ROUGH CUT 2X4 - Známky používání: ano - Detailní stav: včetně původního obalu, lehce znečištěné Druh: zbraně Materiál: plast Špuntová Rozměr: 47 x 17 x 7 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Hračky 287,-
Stavebnice Lego City
Prodám komplet stavebnice Lego City. Lze prodat i jednotlivě . Ceny zašlu na dotaz.
Hračky dohodou


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: